Odkryj ZAO make-up...

subtelna mieszanka efemeryczna i trwala zarazem...

Z dbałością i troską o Twoją skórę, ZAO MAKE-UP ORGANIC opracował doskonałe produkty, na bazie w 100% naturalnych składników aktywnych bio*. Pozwól się uwieść pięknym kolorom i konsystencji zapewniającej komfort stosowania i trwałość makijażu. Ciesz się doskonałą recepturą zamkniętą w nowoczesnym, bambusowym opakowaniu.

 

Dobroczynne działanie bambusa zamknięte w pięknym bambusowym opakowaniu

 

La beauté du bambou à l'extérieur, les bienfaits du bambou à l'intérieur

 

Innowacyjność i natura:

Ponieważ jesteśmy przekonani, że certyfikowane bio kosmetyki do makijażu, powinny być zamknięte w naturalnym opakowaniu, jako materiał dla naszych produktów wybraliśmy bambus, ze względu na jego elegancki i nowoczesny wygląd. Wszystkie drzewa są magazynami węgla, ale wyjątkowe tempo wzrostu bambusa czyni z niego prawdziwego rekordzistę. Dzięki niemu produkty ZAO wykazują wyjątkowo korzystny bilans węglowy. Ekologia w czystym wydaniu.

 

La gamme ZAO, 100% naturelle, et certifiée BIO (Cosmébio / Ecocert / Cruelty free)

  

Etyka i ekologia:

Z troski o Twoje zdrowie i z szacunku dla naszej planety, nasze laboratorium opracowało specjalną formułę spełniającą sześć sztywnych wymogów. Nasza formuła jest:

- innowacyjna - zarówno opakowanie jak i receptura zostały stworzone na bazie bambusa.

- etyczna - na wszystkich etapach produkcji przyświecał nam szacunek dla ludzi i zwierząt (spełniamy standardy Cruelty free).

- naturalna – produkty ZAO posiadają etykiety Cosmébio**, są również certyfikowane przez Ecocert***.

- przyjazna środowisku – innowacyjny system wymiennych wkładów czyni nasze kosmetyki produktami ekologicznymi i ekonomicznymi.

- spójna – receptura naszych kosmetyków, opierająca się na dobroczynnych właściwościach ekstraktów z bambusa, została zamknięta w pięknym również bambusowym opakowaniu.

- zmysłowa – nasze opakowania posiadają wyjątkowo kobiecy design, bardzo subtelnie ozdobiony kolorami.

 

Slow cosmétique

 

Wszystkie te zalety zostały docenione 2 gwiazdkami w klasyfikacji Slow Cosmétique 2014 (najlepszy wynik w kategorii makijażu). Więcej informacji na temat standardów Slow Cosmetique możesz znaleźć tutaj

 

Poza tym, nasza marka zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji "Ethical Living magazine" w kategorii naturalnych i bio kosmetyków do makijażu: ethicallivingIssueAugust2012.

 

Rechargeable / 100% Naturelle / Certifiée BIO / Cosmébio / Ecocert / Cruelty free

 

* Z wyjątkiem lakierów i odżywek do paznokci oraz akcesoriów

** Z wyjątkiem błyszczyków, tuszów do rzęs, eyelinerów, kredek, jedwabistego podkładu w płynie oraz lakierów do paznokci

*** Z wyjątkiem balsamów do ust

 La gamme ZAO, 100% naturelle, et certifiée BIO (Cosmébio / Ecocert / Cruelty free)

                                                                                          

Jak wymienić wkład:  

 

Dzięki prostemu i innowacyjnemu systemowi, niemal wszystkie nasze kosmetyki są produktami wielokrotnego użytku. Prawdziwie ekonomiczne, wymienne wkłady zmniejszają koszty opakowań, a szeroka gama kolorów zachęca do kreatywności.

Oryginalna obudowa naszych kosmetyków, wykonana z lakierowanego bambusa, to połączenie rzemiosła z nowoczesnością. Dla lepszej ochrony, produkty są zapakowane w bawełniany woreczek. Dzięki tak znakomitej prezencji, gama kosmetyków ZAO idealnie nadaje się na prezent.

Un système de recharges innovant et durable 

Kosmetyki do makijażu i do pielęgnacji :

By lepiej połączyć skuteczność makijażu (kolory, trwałość, konsystencję…) z pielęgnacją skóry, używamy składników o specyficznych, dobroczynnych właściwościach. Wśród nich największe znaczenie należy przypisać krzemionce organicznej oraz srebru.

 

Krzemionka organiczna jest składnikiem naszych tkanek i ścian komórkowych i stanowi (podobnie jak w przypadku skorupy ziemskiej), zaraz po wodzie, podstawowy budulec naszego organizmu. Jej zadaniem jest regeneracja skóry poprzez udział w syntezie kolagenu i elastyny. Z biegiem czasu, ilość krzemionki zmniejsza się, powodując utratę elastyczności i demineralizację skóry. To początki starzenia się. Dlatego też konieczne jest regularne uzupełnienie krzemionki. Wyjątkowo bogaty w krzemionkę jest właśnie bambus i jego ekstrakty, które wchodzą w skład naszej receptury:

- mikronizowany proszek bambusowy (zawarty we wszystkich pudrach, mascarach, korektorach i błyszczykach…)

- hydrolat z liści bambusa (zawarty w podkładzie w płynie, eyelinerach…)

- wyciąg z kłącza bambusa (zawarty w kompaktowym podkładzie)


 

Sproszkowane srebro, obecne w niemal wszystkich naszych produktach pozwala uchronić produkt przed działaniem bakterii, jak również zapewnić skórze składnik o działaniu antyseptycznym, szczególnie istotny dla skóry wrażliwej, a nawet atopowej.

Le bambou utilisé comme ingrédient et comme packaging